Jakie ekskluzywne meble ogrodowe oferują nam producenci?

Chcesz stworzyć w swoim ogrodzie przestrzeń elegancką – do wypoczynku i do organizowania wytwornych przyjęć na świeżym powietrzu, na które zaprosisz śmietankę towarzyską swojego miasta? Zadbaj o odpowiednie wyposażenie ogrodu. Pod pojęciem tym należy rozumieć między innymi zakup właściwych mebli ogrodowych, które z jednej strony będą wygodne w użytkowaniu, trwałe, wytrzymałe, ale z drugiej będą spełniały wszystkie wymagania pod względem ich estetyki.

Ekskluzywne meble ogrodowe nie mogą być zwyczajnymi plastikowymi meblami, jakie spotykamy w plenerowych lokalach gastronomicznych czy na działkach rekreacyjnych. Powinny być to meble, które śmiało wstawilibyśmy do zabudowanego ogrodu letniego czy własnego salonu. Ekskluzywne meble ogrodowe mogą być wykonane z rattanu naturalnego, drewna czy z metalu w połączeniu z innymi, szlachetnymi materiałami. Dzięki nim meble tego typu nabierają szczególnego charakteru i stają się modnym wyposażeniem naszego ogrodu lub tarasu.

Jakie ekskluzywne meble ogrodowe mogą nam zaoferować polscy producenci i sklepy proponujące swoim klientom tego rodzaju asortyment?

1. Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano

1
Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano, http://ogrodosfera.pl/zestaw-wypoczynkowy-technorattan-lugano

Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano wyprodukowany zostały przez firmę Doram Design. Jest to właściwie zestaw nowoczesnych sof Lugano, na który składają się dwa fotele, sofa dwuosobowa oraz sofa trzyosobowa. Do zestawu dołączany jest elegancki stolik kawowy pokryty blatem z hartowanego szkła. Meble charakteryzują się minimalizmem i eleganckim wzornictwem. Posiadają kolorowe poduszki kontrastujące z ciemnymi meblami. Tkaniny wykorzystane do produkcji tych ekskluzywnych mebli ogrodowych pochodzą z kolekcji Para i francuskiej firmy Dickson. Konstrukcję wykonano z uszlachetnionego aluminium, a same meble z technorattanu odpornego na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Cena: 10 197 zł

2. Zestaw Tasmania

2
Zestaw Tasmania , http://ogrodosfera.pl/zestaw-tasmania

Zestaw Tasmania pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Zestaw Tasmania posiada aluminiową konstrukcję malowaną proszkowo oraz obszerne profilowane poduszki w pastelowej kolorystyce. Zestaw jest połączeniem ponadczasowej elegancji o nowoczesności. Prosta, geometryczna forma tych ekskluzywnych mebli ogrodowych sprawia, że będą one odpowiednie do wnętrz hotelowych, do ogrodów prywatnych czy na taras. W skład zestawu wchodzi stół Tasmania oraz dwie sofy – z prawym i lewym oparciem.
Zestaw Tasmania

Cena: 10 240 zł

3. Rattanowy zestaw mebli ogrodowych w kolorze szarym – MAESTRO

3
Rattanowy zestaw mebli ogrodowych w kolorze szarym – MAESTRO, https://www.beliani.pl/meble-ogrodowe/zestaw-mebli-ogrodowych/rattanowy-zestaw-mebli-ogrodowych-w-kolorze-szarym-maestro.html

Rattanowy zestaw mebli ogrodowych w kolorze szarym – MAESTRO pochodzi ze strony Beliani.pl.

Rattanowy zestaw mebli ogrodowych w kolorze szarym – MAESTRO spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki komfortowym siedziskom i nowoczesnej stylistyce. Zestaw obejmuje meble ogrodowe wykonane z ciemnobrązowego polyratanu, w tym długą sofę z narożnikiem i podłokietnikiem po prawej stronie, 2-osobowy narożnik z podłokietnikiem po lewej stronie oraz części środkowej bez podłokietników. Wszystkie fotele wyposażono w plamoodporne i wygodne poduszki. Meble te są łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych oraz wyglądają idealnie w każdym ogrodzie czy na tarasie. W zestawie jest też niewielki stoliczek kawowy.

Cena: 4999 zł

4. Rattanowy zestaw mebli ogrodowych 23 części rozmiar XXL

4
Rattanowy zestaw mebli ogrodowych 23 części rozmiar XXL, https://www.beliani.pl/meble-ogrodowe/zestaw-mebli-ogrodowych/rattanowy-zestaw-mebli-ogrodowych-23-czesci-rozmiar-xxl.html

Rattanowy zestaw mebli ogrodowych 23 części rozmiar XXL pochodzi ze strony Beliani.pl.

Rattanowy zestaw mebli ogrodowych 23 części rozmiar XXL to kompleksowy pomysł na wyposażenie swojego ogrodu w ekskluzywny komplet wypoczynkowy. W skład zestawu wchodzi 3-osobowa sofa z podłokietnikami, sofa narożna oraz dwa fotele bez podłokietników do dowolnej kombinacji aranżacyjnej. Klient otrzymuje ponadto wolnostojący fotel z podłokietnikami oraz dwa stoliki – duży ze szklanym blatem oraz mniejszy stolik kawowy. Całość wygląda stylowo, a meble są wygodne w użyciu. Wykonano je z rattanu wzmocnionego nierdzewną malowaną proszkowo ramą aluminiową.

Cena: 3999 zł

5. Zestaw mebli ogrodowych CAPRI

5
Zestaw mebli ogrodowych CAPRI, http://www.domzpomyslem.pl/sklep/balkon-taras/zestawy-mebli/zestaw-mebli-ogrodowych-capri-beliani,li163,p383861.html.

Zestaw mebli ogrodowych CAPRI pochodzi ze strony Domzpomyslem.pl.

Zestaw mebli ogrodowych CAPRI przeznaczony jest do zastosowania na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. W jego skład wchodzi stolik kawowy i 2 wygodne fotele z poduszkami. Meble wykonano z technorattanu, wzmocnionego stelażem aluminiowym. Stół ma długość 57 cm i 48 cm wysokości. Wyposażono go w okrągły blat.

Cena: 2199 zł

6. Zestaw mebli ogrodowych ROMA

6
Zestaw mebli ogrodowych ROMA, http://www.domzpomyslem.pl/sklep/balkon-taras/zestawy-mebli/zestaw-mebli-ogrodowych-roma-beliani,li163,p388207.html

Zestaw mebli ogrodowych ROMA pochodzi ze strony Domzpomyslem.pl.

Zestaw mebli ogrodowych ROMA przeznaczony jest do ogrodu, na taras lub na balkon. Składa się ze stoły, podnóżka, dwóch foteli i sofy. Wszystkie meble wykonano z technorattanu, wzmocnionego stelażem aluminiowym. Do mebli dołączane są poduszki z poszewkami z poliestru i bawełny. Meble mają ekskluzywny charakter, są wygodne i będą pasowały do każdego ogrodu. Technorattan jest tworzywem wytrzymałym na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Cena: 5999 zł

7. Sierra całoroczny zestaw mebli ogrodowych

7
Sierra całoroczny zestaw mebli ogrodowych , http://primaverafurniture.pl/ogrod/201-sierra-caloroczny-zestaw-mebli-ogrodowych.html

Sierra całoroczny zestaw mebli ogrodowych pochodzi ze strony Primaverafurniture.pl.

Sierra całoroczny zestaw mebli ogrodowych pochodzi z kolekcji Outdoor. Są to meble tapicerowane przypominające meble do wnętrz, ale mogą być użytkowane na zewnątrz przez cały rok. Zapewnią one komfort i styl dla każdego ogrodu. Sierra jest zestawem modułowym, w którym każdy element posiada niewidoczne złączenia. Można je dowolnie łączyć ze sobą. Zestaw Sierra składa się z fotela i sofy z szezlongiem.

Cena: 12 510 zł

8. Alberta sofa narożna ogrodowa

8
Alberta sofa narożna ogrodowa, http://primaverafurniture.pl/ogrod/198-alberta-sofa-narozna-ogrodowa-caloroczne-meble-do-ogrodu.html

Alberta sofa narożna ogrodowa pochodzi ze strony Primaverafurniture.pl.

Alberta sofa narożna ogrodowa pochodzi z kolekcji Outdoor i swym wyglądem wizualnie przypomina meble przeznaczone do wnętrz. To mebel tapicerowany, który został wykonany z materiały odpornego na wilgoć i niskie temperatury. Nie trzeba więc chować sofy do garażu lub innego pomieszczenia gospodarczego w sezonie jesienno-zimowym. owoczesna sofa Alberta stanowi kombinację narożnika oraz pufy.

Cena: 16 280 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *