O mnie

Mała architektura w ogrodzie pozwala nadać mu szczególnego charakteru. Staje się on funkcjonalny i kompletny, także pod względem wizerunkowym. Posiadając własną działkę budowlaną, jeszcze niezagospodarowaną, zacząłem poszukiwania odpowiednich elementów, które pozwoliłyby mi na stworzenie własnego, prywatnego „Tajemniczego ogrodu”. Od najmłodszych lat jestem wielbicielem tej historii, dlatego chciałem choć namiastkę literackiego opisu ogrodu przenieść na własną działkę wokół mojego domu.

Nazywam się Andrzej i jestem zadeklarowanym pasjonatem przydomowych ogrodów – teoretykiem i praktykiem. Chciałbym pomóc Państwu w wyborze takich jego elementów, aby prezentował się on w pożądany sposób. Sam musiałem poszukiwać na wielu stronach internetowych informacji dotyczących między innymi wyboru altany ogrodowej, mebli ogrodowych czy domków i szklarni oraz elementów placów zabaw dla najmłodszych. Teraz mogę się z Państwem podzielić zdobytą wiedzą.

Zapraszam do lektura bloga Fabrykaogrodow.pl. Jeśli mielibyście Państwo dodatkowe sugestie, co do tematyki moich wpisów albo pytania do tych już umieszczonych, zapraszam do kontaktu pod adresem: info@fabrykaogrodow.pl.

One thought on “O mnie

  • 4 sierpnia, 2017 at 12:30 pm
    Permalink

    Proszę o oferty na altany drewniane o wymiarach 4×4 m, 4x 6 m oraz stoły i ławy od altanę

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *