Zniżki w sklepach ogrodniczych dla rodzin wielodzietnych

kartaduzejrodziny

Rodziny wielodzietne mają możliwość skorzystania z licznych ulg i zniżek: m. in. tańszych biletów PKP, obniżonych cen za wejściówki na pływalnie, obniżonych opłat za energię elektryczną. Zniżki udzielane są rodzinom, które zarejestrowały się w programie. Podstawowy wymóg uczestnictwa dla rodziny to oczywiście liczba potomstwa – rodziną wielodzietną określamy taką, w której wychowuje się trójka i więcej dzieci.
Programy organizowane są przez miasta powiatowe i wojewódzkie. Jak to działa w praktyce? Postanowiliśmy sprawdzić na przykładzie jednego z miast – Białegostoku, którego partnerem jest Pan Majster, sklep z akcesoriami dla majsterkowiczów.

Skontaktowaliśmy się z właścicielami sklepu – z Piotrem i Lechem Niteckimi, którzy od stycznia 2018 r. są partnerami programu Białostocka Karta Dużej Rodziny.

„Zdecydowaliśmy się na udział w programie po pozytywnych doświadczeniach z podobnymi akcjami kierowanymi bezpośrednio do rodzin. Wiemy, że to właśnie małe gospodarstwa domowe najchętniej interesują się asortymentem naszego sklepu. Jest to więc dla nas dobra droga do bezpośredniego trafienia do naszych odbiorców. Jednocześnie, założenia programu sprawiają, że obniżki trafiają faktycznie do osób, które tego najbardziej potrzebują.” – mówi Lech Nitecki, jeden z właścicieli marki Pan Majster.

Wysokość zniżek i produkty, które są nimi objęte, zobaczycie tutaj:

http://duzarodzina.bialystok.pl/images/pliki/Partnerzy.pdf  kartaduzejrodziny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *