Gdzie można kupić tanie meble ogrodowe?

Własny ogród przy domu mieszkalnym lub na działce z obiektem rekreacyjnym sprawia, że jeśli tylko pogoda dopisuje, możemy spędzać czas na świeżym powietrzu i rozkoszować się otaczającą nas przyrodą. Takie warunki są idealne dla beztroskiej zabawy dla najmłodszych domowników. Sprzyjają budowaniu odporności dzieci i dorosłych.

Spędzając czas w ogrodzie warto jest wyposażyć go w odpowiednie meble ogrodowe – stoły, krzesła, ławki, leżanki czy huśtawki i sofy kilkuosobowe. To jednak wszystko kosztuje, a wybierając nowoczesne meble ogrodowe znanych producentów, wykonane z wysokiej jakości drewna lub materiałów sztucznych, zaprojektowane przez uznanych designerów, mogą pociągać za sobą stanowczo zbyt duże obciążenie dla domowego budżetu.

Na szczęście wielu producentów oferuje dla kupujących alternatywę – tanie meble ogrodowe, które mogą tak samo dobrze spełnić swoją rolę. Nie nadwyrężą naszej kieszeni, a pozwolą na komfortowy wypoczynek we własnym ogrodzie czy na wyprawienie garden party z prawdziwego zdarzenia. Jakie tanie meble ogrodowe są nam w stanie zaoferować producenci i sprzedawcy na polskim rynku?

1. Meble ogrodowe Corfu Weekend

1
Meble ogrodowe Corfu Weekend, http://ogrodosfera.pl/corfu-weekend

Meble ogrodowe Corfu Weekend pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl

Meble ogrodowe Corfu Weekend jest przeznaczony dla dwóch osób i ma kompaktowe wymiaru. Jest nowoczesny i elegancki – świetnie sprawdzi się w ogrodzie, ale i na tarasie, czy we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych. Meble z zestawu Corfu Weekend zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. W skład zestawy wchodzą dwa wygodne fotele oraz stolik kawowy. Wygodne poduszki sprawiają, że wypoczynek na fotelach z serii Corfu staje się ogromną przyjemnością.

Cena: 587 zł

2. Zestaw technorattanowy Klara 4-osobowy

2
Zestaw technorattanowy Klara 4-osobowy , http://ogrodosfera.pl/zestaw-technorattanowy-klara-4-osobowy

Zestaw technorattanowy Klara 4-osobowy pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Zestaw technorattanowy Klara 4-osobowy pomimo niskiej ceny, nie traci nic ze swojego eleganckiego charakteru. To ekskluzywny zestaw mebli do ogrodu lub na taras, wykonanych z technorattanu ręcznie plecionego. Ramy mebli wykonano z malowanych proszkowo ram. Są one odporne na wysokie i niskie temperatury, chlor czy słoną wodę. W skład zestawu wchodzi stół o długości 72 cm i szerokości 42 cm, pojedynczy fotel oraz podwójna sofa. Na siedziskach znajdują się wygodne poduszki.

Cena: 899 zł

3. Meble Ogrodowe Technorattan Aranda One 4+1 Grey

3
Meble Ogrodowe Technorattan Aranda One 4+1 Grey, http://homegarden.com.pl/meble-ogrodowe-technorattan-aranda-one-41-grey-p-363.html

Meble Ogrodowe Technorattan Aranda One 4+1 Grey pochodzi ze strony Homegarden.com.pl.

Meble Ogrodowe Technorattan Aranda One 4+1 Grey to zestaw mebli ogrodowych wykonanych z tworzywa sztucznego – technorattanowego w kolorze szarym. Jest to materiał bardzo wytrzymały, elastyczny i wysoce odporny na działania warunków atmosferycznych. Konstrukcja mebli Aranda One 4+1 Grey wykonana została z grubych profili aluminiowych pomalowanych proszkowo. Meble są eleganckie i starannie wykończone. W skład zestawu wchodzą 4 wygodne, wyprofilowane krzesła oraz funkcjonalny stół ze szklanym blatem.

Cena: 899 zł

4. Meble Rattanowe BAHAMA BROWN Żółto-Miodowa 2+1

4
Meble Rattanowe BAHAMA BROWN Żółto-Miodowa 2+1, http://homegarden.com.pl/meble-rattanowe-bahama-brown-zoltomiodowa-21-p-93.html

Meble Rattanowe BAHAMA BROWN Żółto-Miodowa 2+1 pochodzi ze strony Homegarden.com.pl.

Meble Rattanowe BAHAMA BROWN Żółto-Miodowa 2+1 świetnie sprawdzą się do ogrodu, na taras lub do wnętrza mieszkalnego. Zostały wykonane z ekologicznego rattanu. Zestaw składa się z dwóch foteli wraz z grubymi poduchami zwiększającymi komfort wypoczynku użytkowników, oraz ze stolika ze szklanym blatem.

Cena: 549 zł

5. Komplet mebli ogrodowych Venice PATIO

5
Komplet mebli ogrodowych Venice PATIO, http://sklep.dajar.pl/komplet-mebli-ogrodowych-venice-patio-21237

Komplet mebli ogrodowych Venice PATIO pochodzi od producenta firmy Dajar.

Komplet mebli ogrodowych Venice PATIO składa się z okrągłego stołu ze stalowym stelażem malowanym metodą proszkową, wyposażonym w blat z hartowanego szkła oraz z czterech krzeseł regulowanych w 3 pozycjach. Krzesła posiadają stalowy stelaż malowany metodą proszkową oraz wygodne poduszki na oparciu i siedzisku. Ponadto do zestawu dołączony jest parasol ze stelażem stalowym malowanym metodą proszkową z poliestrowym poszyciem.

Cena: 599 zł

6. Zestaw Bistro PATIO

6
Zestaw Bistro PATIO, http://sklep.dajar.pl/zestaw-bistro-patio

Zestaw Bistro PATIO pochodzi od producenta firmy Dajar.

Zestaw Bistro PATIO to prosty komplet mebli ogrodowych, balkonowych lub tarasowych, przeznaczony dla dwóch osób. Siedzisko i oparcie obu foteli wchodzących w skład zestawu, wykonano z technorattanu, czyli tworzywa sztucznego wysokiej jakości, odpornego na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Technorattan imituje doskonale rattan naturalny. Stelaż mebli Bistro PATIO wykonany został z metalu pomalowanego metodą proszkową w celu zabezpieczenia przed korozją. Blat stołu z zestawu wykonano ze szkła hartowanego o grubości 5 mm.

Cena: 189 zł

7. Zestaw mebli drewnianych Hecht

7
Zestaw mebli drewnianych Hecht, https://www.praktiker.pl/produkt,64186,829/zestaw_mebli_drewnianych_hecht.html

Zestaw mebli drewnianych Hecht pochodzi ze strony Praktiker.pl.

Zestaw mebli drewnianych Hecht składa się z czterech krzeseł i stołu. Ma charakter luksusowy i nadaje się zarówno do ogrodów, jak i na tarasy. Zestaw wykonano z twardego i odpornego na wpływ czynników zewnętrznych, drzewa akacji, które wymaga impregnacji. Stół ma wymiary 120 na 75 cm.

Cena: 699 zł

8. Zestaw mebli ogrodowych Happy Green

8
Zestaw mebli ogrodowych Happy Green, https://www.praktiker.pl/produkt,54264,829/zestaw_mebli_ogrodowych_happy_green.html

Zestaw mebli ogrodowych Happy Green pochodzi ze strony Praktiker.pl.

Zestaw mebli ogrodowych Happy Green składa się z pięciu części – czterech krzeseł i stołu wykonanych z solidnego i trwałego drewna tropikalnego. Meble te znakomicie sprawdzą się w każdym ogrodzie. Stelaż mebli wykonany został również z drewna.

Cena: 888 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *