Najlepsze nowoczesne meble ogrodowe

Wypoczynek w ogrodzie pozwala na zaczerpnięcie świeżego powietrza i spędzenie czasu na grach i zabawach czy rozmowie z przyjaciółmi. Można również po prostu kontemplować przyrodę korzystają z własnego ogrodu lub wyprawiać garden party. Wszystko to wymaga skorzystania z określonych mebli ogrodowych. Krzesła, stoły, ławy, czy leżanki i kanapy lub sofy sprawiają, że relaks w ogrodzie jest komfortowy dla wszystkich.

W ogrodzie można ustawić między innymi nowoczesne meble ogrodowe, które dodadzą mu eleganckiego charakteru. Meble te są wytrzymałe, solidne i cechuje je zwykle minimalizm. Mogą być wykonane z tworzyw sztucznych, drewna lub metalu. Jakie nowoczesne meble ogrodowe są nam w stanie zaoferować producenci na polskim rynku meblarskim?

1.Zestaw Tasmania

1
Zestaw Tasmania , http://ogrodosfera.pl/zestaw-tasmania

Zestaw Tasmania pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Zestaw Tasmania wyprodukowany został przez firmę Rondo. Jest połączeniem elegancji z nowoczesnością. Te nowoczesne meble ogrodowe są wygodne i charakteryzują się wyszukanym designem. Ich konstrukcję tworzy malowane proszkowo aluminium, a o wygodę użytkownika zadbano dzięki profilowanym poduszkom. Meble Tasmania posiadają prostą, geometryczną formę. Będą doskonałym miejscem do wypoczynku w ogrodzie prywatnym, w restauracji czy w hotelu. W skład zestawu Tasmania wchodzi stół, sofa z lewym oparciem lub z prawym.

Cena: 10 240 zł

2. Zestaw Verona

2
Zestaw Verona, http://ogrodosfera.pl/zestaw-verona

Zestaw Verona pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Zestaw Verona to połączenie wygody i doskonałego stylu. Ich kształt jest skrzyżowaniem nowoczesnych trendów i wpływów stylu retro. Przy ich projektowaniu zastosowano nowatorskie podejście, niecodzienne przy projektowaniu sof wchodzących w skład zestawów nowoczesnych mebli ogrodowych. W skład zestawu wchodzi stół, sofa i fotel.

Cena: 7800 zł

3. Zestaw mebli ogrodowych – stal szlachetna – z poduszkami – BERMUDA

3
Zestaw mebli ogrodowych – stal szlachetna – z poduszkami – BERMUDA, https://www.beliani.pl/meble-ogrodowe/meble-balkonowe/zestaw-mebli-ogrodowych-zes-stali-szlachetnej-stol-sofa-2x-fotel-ottoman-bermuda.html

Zestaw mebli ogrodowych – stal szlachetna – z poduszkami – BERMUDA pochodzi ze strony Beliani.pl

Zestaw mebli ogrodowych – stal szlachetna – z poduszkami – BERMUDA to nowoczesna propozycja do każdego ogrodu – na powietrzu czy też ogrodu zimowego. Meble są stabilne i komfortowo można dzięki nim wypoczywać na świeżym powietrzu. W skład kompletu BERMUDA wchodzi kanapa, dwa fotele z podłokietnikami, stół i funkcjonalne pufy. Meble wyposażone są w wygodne poduszki w kolorze beżowym. Wyprodukowano je przy użyciu listewek z drewna teak i ze stali nierdzewnej. Są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.

Cena: 4099 zł

4. Zestaw mebli ogrodowych brązowy – stal szlachetna i rattan – CREMA

4
Zestaw mebli ogrodowych brązowy – stal szlachetna i rattan – CREMA, https://www.beliani.pl/meble-ogrodowe/meble-balkonowe/zestaw-mebli-ogrodowych-brazowy-stal-szlachetna-i-rattan-crema.html

Zestaw mebli ogrodowych brązowy – stal szlachetna i rattan – CREMA pochodzi ze strony Beliani.pl.

Zestaw mebli ogrodowych brązowy – stal szlachetna i rattan – CREMA cechuje się nowoczesnym wzornictwem. Meble nadają się idealnie do ogrodu czy na taras lub do ogrodu zimowego. W skład zestawu CREMA wchodzą dwa fotele, sofa, stół ze szklanym blatem oraz pufa. Wykonano go z mocnej stali szlachetnej, co nadało meblom ogrodowym niezbędnej stabilności. Rama pokryta jest brązową plecionką z rattanu.

Cena: 3899 zł

5. Zestaw 1 Filip Royal Biały

5
Zestaw 1 Filip Royal Biały http://sklep.oltre.pl/pl/p/Zestaw-1-FILIP-Royal-bialy/758

Zestaw 1 Filip Royal Biały pochodzi ze sklepu internetowego Sklep.oltre.pl.

Zestaw 1 Filip Royal Biały składa się ze stołu Filip Royal piaskowy oraz czterech foteli Dolce Vita Royal piaskowy. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji poszczególnych elementów mebli. Klient może wybrać ich kolor i rodzaj plecionki. Do skonstruowania mebli ogrodowych Filip Royal wykorzystano stelaż aluminiowy i plecionkę z poliuretanu. Stół pokryty jest szkłem hartowanym o grubości 8 mm.

Cena: 4690 zł

6. Zestaw Leonardo Royal Piasek

6
Zestaw Leonardo Royal Piasek , http://sklep.oltre.pl/pl/p/Zestaw-LEONARDO-Royal-piasek/711

Zestaw Leonardo Royal Piasek pochodzi ze sklepu internetowego Sklep.oltre.pl.

Zestaw Leonardo Royal Piasek składa się z sofy, stolika oraz dwóch foteli. Meble ogrodowe z zestawu można dowolnie konfigurować Leonardo Royal. Stelaż mebli Leonardo Royal tworzy aluminium, pokryte plecionką z poliuretanu. Stół pokryty jest szybą ze szkła hartowanego o grubości 8 mm.

Cena: 4290 zł

7. Zestaw MARA M

7
Zestaw MARA M,http://www.artelia24.pl/mara-m.html

Zestaw MARA M pochodzi ze sklepu Artelia24.pl.

Zestaw MARA M składa się z szerokiego stołu i czterech wygodnych foteli o nowoczesnym designie. Meble ogrodowe MARA M są komfortowe w użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu w czystości. Wykonano je z wytrzymałego, syntetycznego rattanu – technorattanu, wzmocnionego aluminiową konstrukcją. Dołączone do zestawu poduszki zwiększają komfort korzystania z mebli MARA M.

Cena: 4999 zł

8. Zestaw ALIVERA S

8
Zestaw ALIVERA S, www.artelia24.pl/athena-m-2410.html

Zestaw ALIVERA S pochodzi ze sklepu Artelia24.pl.
Zestaw ALIVERA S zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie tworzenia mebli ogrodowych. Meble ALIVERA S są wygodne w użytkowaniu i wszechstronnie za ich pomocą można zagospodarować taras, ogród lub wnętrza mieszkalne. Można je dowolnie konfigurować zgodnie z pojawiającymi się potrzebami. Meble te wyprodukowano z syntetycznego rattanu wzmocnionego konstrukcją aluminiową. Są odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, w tym chloru.

Cena: 4999 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *