Przegląd producentów z branży ogrodniczej: Woodpol

Domek ogrodowy

Woodpol to polska firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem domków letniskowych, drewutni, narzędziowni, drewnianych garaży i wiat oraz zadaszeń na tarasy i drewnianych placów zabaw.

Produkty firmy Woodpol są wytwarzane z wysokogatunkowego surowca: drewna iglastego, sprowadzanego ze Skandynawii (zwykle: świerk skandynawski). Produkty firmy Woodpol są wyjątkowo odporne na działanie czynników zewnętrznych, mają też ciekawe zabarwienie i – co najważniejsze dla właścicieli chat ogrodowych – dobrze izolują ciepło.

Wieloletnie doświadczenie w realizowaniu inwestycji sprawia, że firma Woodpol jest godnym zaufania wykonawcą drewnianych elementów architektury ogrodowej. Pokaźne doświadczenie w prowadzeniu najróżniejszych realizacji pozwala firmie Woodpol na elastyczne i biegłe dostosowywanie swoich projektów do każdych warunków.

 

domek letniskowy z drewna
Domek letniskowy z drewna świerkowego. Fot. Ogrodosfera

Warto zaufać firmie Woodpol ze względu nie tylko na zaawansowaną wiedzę z zakresu budownictwa oraz  zamiłowanie do użycia najlepszych materiałów. Firma odróżnia się od innych również użyciem najlepszej jakości narzędzi służących do obróbki drewna. Dzięki temu, elementy konstrukcyjne domków letniskowych Woodpol, placów zabaw, domków narzędziowych do ogrodu i innych, w których liczy się precyzja wykonania, nie przeciekają, są dobrze zaizolowane przed utratą ciepła, a nade wszystko: łatwo się je składa.

Woodpol istnieje od 2006 roku – od tamtego czasu, firma zdążyła zrealizować ponad 3 tysiące domków z drewna, przeznaczonych do ogrodu. Ta liczba mówi sama za siebie – jest to producent o niebagatelnym doświadczeniu na rynku tego typu usług. Domki firmy Woodpol można spotkać nie tylko w setkach polskich ogrodów, ale także w popularnych ośrodkach wypoczynkowych, nie tylko w Polsce, ale też na terenie pozostałych krajów Europy.
Domki ogrodowe firmy Woodpol docierają do klienta w częściach, które są następnie składane na miejscu przez specjalistyczne ekipy montujące. Firma dysponuje sześcioma stale pracującymi ekipami, a dzięki rozwiniętej logistyce, może pochwalić się krótkimi terminami realizacji zamówień. Ciekawostką są również ekspozycje na żywo, które firma zorganizowała dla swoich klientów: znajdują się w kilku miastach Polski (największe w Nysie i Sosnowcu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *