Propozycje mebli technorattanowych

Tworzywa sztuczne z powodzeniem zastępują naturalne surowce i materiały, a często inżynierowie konstruujący je pozbawiają cech fizycznych stanowiących minus tworzyw naturalnych. Stąd też uzyskujemy wytrzymałe, solidne i trwałe materiały, których wygląd do złudzenia przypomina ten uzyskany w naturalnych warunkach.

Przykładem niech będzie technorattan, wzorowany na naturalnym rattanie. Meble technoratanowe tak samo dobrze sprawdzą się na zewnątrz i we wnętrzach domów mieszkalnych, jak meble rattanowe. Ich zaletą jest wysoka wytrzymałość, doskonała estetyka oraz niska cena w porównaniu z meblami ratanowymi czy drewnianymi.

Meble technoratanowe można wykorzystać w charakterze wyposażenia balkonu, tarasu, ogrodu zewnętrznego i zimowego czy wyposażenia wnętrza mieszkalnego. Świetnie sprawdzają się w barach na świeżym powietrzu, w innych lokalach gastronomicznych, czy też w poczekalniach gabinetów lekarskich. Miękkie poduszki na siedziska i oparcia dają jeszcze większy komfort użytkowania mebli technoratanowych.

Jakie propozycje tego typu mebli przygotowali dla klientów producenci na polskim rynku?

1. Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano

1
Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano, http://ogrodosfera.pl/zestaw-wypoczynkowy-technorattan-lugano

Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano pochodzi ze strony firmy Ogrodosfera.pl.

Zestaw wypoczynkowy technorattan Lugano wyprodukowany został przez firmę Doram Design. Składa się z dwóch foteli, sofy dwuosobowej oraz sofy trzyosobowej, jak i eleganckiego stolika kawowego, pokrytego blatem z hartowanego szkła. Zestaw został wykonany z technorattanu. Jest elegancki, nowoczesny i minimalistyczny. Kolorowe poduszki nadają większy komfort korzystania z siedzisk. Zestaw Lugano posiadają technorattanową konstrukcję usztywnioną aluminium, które nadaje meblom większą trwałość.

Cena:10 197 zł

2. Zestaw wypoczynkowy technorattan Novara

2
Zestaw wypoczynkowy technorattan Novara , http://ogrodosfera.pl/zestaw-technorattan-novara

Zestaw wypoczynkowy technorattan Novara pochodzi ze strony firmy Ogrodosfera.pl.

Zestaw wypoczynkowy technorattan Novara wyprodukowany został przez firmę Doram Design, z użyciem brązowego technorattanu. Charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. W skład zestawu wchodzi duży okrągły stół z teakowym blatem oraz cztery nowoczesne krzesła wysuwane, o ciekawej formie, które po wsunięciu pod blat tworzą jedną, spójną bryłę. Komfort użytkowania zestawu podnoszą cztery wygodne poduszki na siedzeniu.

Cena: 2850 zł

3. Zestaw mebli ogrodowych COMODO

3
Zestaw mebli ogrodowych COMODO, http://www.bg-meble.pl/pl/p/Zestaw-mebli-ogrodowych-COMODO/27

Zestaw mebli ogrodowych COMODO pochodzi ze strony BG-meble.pl

Zestaw mebli ogrodowych COMODO jest minimalistyczny, a przy tym luksusowy. Wspaniale meble te będą komponowały się z zielenią ogrodu. Wykonano je z plecionki z rattanu syntetycznego czyli tzw. technorattanu, odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne. Stalowa konstrukcja mebli zapewnia im stabilność. W skład zestawu mebli COMODO wchodzą dwa fotele, jedna sofa oraz stół ze szklanym blatem wykonanego z bezpiecznego szkła o grubości 5 mm. Do zestawu dołączone są trzy poduszki na siedziska, w kolorze ecru.

Cena: 1373,10 zł

4. Zestaw mebli DISCRETO

4
Zestaw mebli DISCRETO, http://www.bg-meble.pl/pl/p/Zestaw-mebli-ogrodowych-DISCRETO/6

Zestaw mebli DISCRETO pochodzi ze stron Bg-meble.pl.

Zestaw mebli DISCRETO został wyprodukowany przez Bello Giardino i składa się z fotela, modułu środkowego, dwóch modułów narożnych, pufy oraz stoły ze szklanym blatem wykonanym z 5 milimetrowego bezpiecznego szkła. Poduszki na siedziska w kolorze ecru podobnie jak poduszki na oparcia zwiększają komfort użytkowania całego zestawu. Meble zostały wykonane z technorattanu 7-8 mm x 1,2 mm plecionego. Dostępne są w kolorze czarnym, białym, zielonym, szarym lub beżowym. Posiadają lekką konstrukcję aluminiową.

Cena: 4375,59 zł

5. Zestaw technorattanowy MAVINIA S

5
Zestaw technorattanowy MAVINIA S, http://www.artelia24.pl/zestaw-wypoczynkowy-mavinia-s.html?gclid=CMKmuuun28kCFeoJwwodxyoIAw

Zestaw technorattanowy MAVINIA S pochodzi ze strony Artelia24.pl.

Zestaw technorattanowy MAVINIA S jest minimalistyczny, ale ma przemyślaną, funkcjonalną konstrukcję. Można dowolnie ustawiać elementy zestawu tak, aby odpowiadały oczekiwaniom i potrzebom użytkowników. To nowoczesne i łatwe w utrzymaniu w należytej czystości meble, które zostały wykonane z wytrzymałego, syntetycznego rattanu wzmocnionego konstrukcją aluminiową. Technorattan jest wytrzymały na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Zestaw obejmuje także poduszki na siedziska i oparcia.

Cena: 2499 zł

6. Technorattanowy zestaw do jadalni CATALAYA L

6
Technorattanowy zestaw do jadalni CATALAYA L, http://www.artelia24.pl/catalaya-l.html?gclid=CIuHyeyn28kCFQb3wgodp6EEbQ

Technorattanowy zestaw do jadalni CATALAYA L pochodzi ze strony Artelia24.pl.

Technorattanowy zestaw do jadalni CATALAYA L dostępny jest w kolorze naturalnym lub brązowym. W skład zestawu wchodzi sześć wygodnych foteli wraz z poduszkami na siedziskach oraz technorattanowy stół, którego blat pokryto bezpiecznym szkłem. Elegancki komplet będzie pasował zarówno na taras, jak i do ogrodu czy do wnętrza mieszkalnego. Konstrukcja mebli z zestawu została wzmocniona aluminium. Technorattan, który jest głównym budulcem tych mebli jest odporny na promienie UV i zmiany klimatyczne.

Cena: 5999 zł

7. Zestaw mebli ogrodowych technorattanowych ROSE

7
Zestaw mebli ogrodowych technorattanowych ROSE , http://mirapolnext.pl/meble-technorattanowe-siestadesign-rose-brazowe-p-2272.html?gclid=CJ2tiO-n28kCFSf4wgod1M0LZg

Zestaw mebli ogrodowych technorattanowych ROSE pochodzi ze strony Mirapolnext.pl
Zestaw mebli ogrodowych technorattanowych ROSE wyprodukowany został przez firmę SiestaDesign z najwyższej jakości materiałów. Dostępny jest w kolorze czarnym lub brązowym. Jest ekskluzywny i w pełni funkcjonalny. Technorattan, który wykorzystano do jego produkcji jest wysoce odporny na działanie zmieniających się warunków atmosferycznych. W skład zestawu ROSE wchodzi ława z ciemną szybą wykonaną ze szkła, dwa krzesła z poduszkami zwiększającymi komfort użytkowania oraz dwuosobowa ławka z poduszkami. Rama mebli wykonana jest ze stali malowanej proszkowo.

Cena: 569 zł

8.Zestaw wypoczynkowy technorattan Ariel

8
Zestaw wypoczynkowy technorattan Ariel , http://www.ogrodowysalon.pl/product/zestaw-wypoczynkowy-technorattan-ariel.html

Zestaw wypoczynkowy technorattan Ariel pochodzi ze strony Ogrodowysalon.pl.
Zestaw wypoczynkowy technorattan Ariel wykonany został z szarego technorattanu (tworzywa sztucznego), z grafitowymi poduszkami. Składa się z sofy dwuosobowej, dwóch foteli, stolika kawowego i kompletu poduszek.

Cena: 1900 zł

One thought on “Propozycje mebli technorattanowych

  • 22 czerwca, 2016 at 11:43 pm
    Permalink

    Czy autor dobrze to przemyślał?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *