Najlepsze propozycje mebli balkonowych na polskim rynku

Aby wypoczywać na świeżym powietrzu i co rano, jeśli tylko pogoda na to pozwala, pić kawę na dworze nie trzeba być posiadaczem domu jednorodzinnego, choć w takim przypadku sprawa jest na pewno ułatwiona. Można mieszkać w bloku i jednocześnie móc rozkoszować się śniadaniem we dwoje na dworze. Jest to możliwe dzięki przylegającym do mieszkań i apartamentów balkonom. Wystarczy wyposażyć balkon w odpowiednie meble, które zapewnią nam wygodę spożywania posiłku i relaksu.

 

Meble balkonowe powinny spełniać podobne założenia, jak meble tarasowe czy ogrodowe. Muszą być wykonane z solidnych i trwałych materiałów, wykazujących odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, w tym pogodowych, takich jak opady atmosferyczne, palące słońce, wiatr czy niskie i wysokie temperatury. Poza tym, meble balkonowe powinny zmieścić się na balkonie, jakim dysonuje klient. Zwykle mają więc raczej kompaktowe wymiary.

Jakie meble balkonowe oferują producenci na polskim rynku?

1. Meble balkonowe Zestaw Holiday

1
Meble balkonowe Zestaw Holiday , http://ogrodosfera.pl/Zestaw-Holiday-80/4

Meble balkonowe Zestaw Holiday pochodzą ze strony producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Meble balkonowe Zestaw Holiday są funkcjonalne i estetyczne. Zestaw złożony jest z czterech wygodnych krzeseł oraz stołu wyposażonego w szybę z szkła hartowanego. Meble te doskonale sprawdzą się w użytku zewnętrznym i wewnętrznym. Łączą w sobie estetykę, elegancję i styl oraz ergonomię korzystania. Wykonane są z technorattanu oraz konstrukcji ze stali malowanej proszkowo. Są odporne na wpływ czynników zewnętrznych.

Cena: 349 zł

2. Zestaw Bahama Basic 2+1 brown latte

2
Zestaw Bahama Basic 2+1 brown latte, http://ogrodosfera.pl/zestaw-bahama-basic-2-1-brown-latte

Zestaw Bahama Basic 2+1 brown latte pochodzi ze strony producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Bahama Basic 2+1 brown latte to zestaw mebli balkonowych, efektowny, nowoczesny i wygodny w użytkowaniu. Można go wykorzystywać z powodzeniem na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Zestaw Bahama Basic składa się z dwóch wygodnych foteli z poduchami pikowanymi w kolorze latte oraz ratanowego stolika z praktyczną półką, pokrytego mocną, 5-milimetrową szybą. Fotele posiadają konstrukcję z płaskiego i szerokiego wyplotu rattanowego.

Cena: 489 zł

3. FIELDMANN FDZN 4003, zestaw mebli balkonowych

3
FIELDMANN FDZN 4003, zestaw mebli balkonowych, https://www.avionpark.pl/fieldmann-fdzn-4003-zestaw-mebli-balkonowych-50000423-7901

FIELDMANN FDZN 4003, zestaw mebli balkonowych pochodzi ze strony Avionpark.pl

FIELDMANN FDZN 4003, zestaw mebli balkonowych wykonany z drewna, w skład którego wchodzi okrągły stół i dwa krzesła wraz z poduszkami. Z uwagi na jego kompaktowe wymiary, można go zastosować nawet na małym balkonie. Stół i krzesła składają się, dzięki czemu można przechowywać je w dowolnym miejscu. Komplet wykonano z drewna akacjowego.

Cena: 251,77 zł

4. HAPPY GREEN, zestaw drewnianych mebli balkonowych

4
HAPPY GREEN, zestaw drewnianych mebli balkonowych, https://www.avionpark.pl/ogrod/meble-ogrodowe/zestawy-mebli-ogrodowych/happy-green-zestaw-drewnianych-mebli-balkonowych-3-szt-37bsretxfch-5339

HAPPY GREEN, zestaw drewnianych mebli balkonowych pochodzi ze strony Avionpark.pl

HAPPY GREEN, zestaw drewnianych mebli balkonowych, w skład którego wchodzi kwadratowy stół o wymiarach 60 na 60 na 71 cm oraz dwa składane krzesła o wymiarach 79 na 38 na 51,5 cm. Zestaw mebli balkonowych Happy Green wykonano z tropikalnego akacjowego drewna.

Cena: 291,81 zł

5. Zestaw mebli ogrodowych BISTRO

5
Zestaw mebli ogrodowych BISTRO, http://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/meble-ogrodowe/zestawy-mebli-ogrodowych/zestaw-mebli-ogrodowych-bistro,p242306,l209.html

Zestaw mebli ogrodowych BISTRO pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Zestaw mebli ogrodowych BISTRO sprawdzi się w warunkach nawet niewielkich blokowych balkonów. Składa się ze stolika ze szklanym blatem oraz dwóch wygodnych i stabilnych krzeseł. Metalowe stelaże powodują, że meble balkonowe BISTRO są trwałe i wytrzymałe na wpływ czynników zewnętrznych. Nie wymagają dodatkowej impregnacji i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Średnica stołu wynosi 60 cm a jego wysokość 70 cm.

Cena: 149 zł

6. Zestaw mebli ogrodowych SYDNEY

6
Zestaw mebli ogrodowych SYDNEY, http://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/meble-ogrodowe/zestawy-mebli-ogrodowych/zestaw-mebli-ogrodowych-sydney,p343570,l209.html

Zestaw mebli ogrodowych SYDNEY pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Zestaw mebli ogrodowych SYDNEY składa się ze stołu i dwóch krzeseł i został wykonany z drewna akacjowego. Stół ma wymiary 58 na 58 na 73 cm. Drewno wymaga impregnacji, aby zestaw mebli SYDNEY był odporny na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych.

Cena: 169 zł

7. Komplet tarasowy Bistro Set Keter

7
Komplet tarasowy Bistro Set Keter , http://www.internetowy-sklep-meblowy.pl/komplet-tarasowy-bistro-set-keter

Komplet tarasowy Bistro Set Keter pochodzi ze sklepu Internetowy-sklep-meblowy.pl

Komplet tarasowy Bistro Set Keter ma charakter kompaktowego zestawu mebli idealnie nadających się na wyposażenie nawet niewielkiego balkonu. W skład zestawu wchodzi okrągły stolik o średnicy 60 cm oraz dwa krzesła. Wykonany jest z tworzywa sztucznego, które jest wodoodporne, wytrzymałe i niewrażliwe na wpływ czynników atmosferycznych. Wyglądem przypomina naturalny rattan.

Cena: 249 zł

8. Drewniane meble na balkon Carol z poduszką na siedzisko

8
Drewniane meble na balkon Carol z poduszką na siedzisko, http://www.internetowy-sklep-meblowy.pl/drewniane-meble-na-balkon-carol-z-poduszka-na-siedzisko

Drewniane meble na balkon Carol z poduszką na siedzisko pochodzi ze sklepu Internetowy-sklep-meblowy.pl

Drewniane meble na balkon Carol z poduszką na siedzisko są praktyczne w zastosowaniu na balkonie i nie tylko. Zestaw składa się z dwóch krzeseł i okrągłego stolika o średnicy 60 cm. Poduszki na oparciach i siedziskach krzeseł zapewniają komfortowy wypoczynek.

Cena:279,00 zł

One thought on “Najlepsze propozycje mebli balkonowych na polskim rynku

  • 16 października, 2016 at 10:25 pm
    Permalink

    Przez caіy 2015 rok pokazywali¶my Wam przedmioty stworzone przez polskich projektantуw. Wybrali¶my 10 mebli, gadїetуw i dodatkуw, ktуre naszym zdaniem warto zapamiкtaж! Co wedіug Was powinno zostaж polskim projektem 2015 roku?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *