Domki narzędziowe plastikowe

Przechowywanie w naszych ogrodach zabawek najmłodszych domowników, osprzętu basenowego wraz z basenem, narzędzi ogrodniczych czy nawozów i sprzętu do domowego majsterkowania, wymaga wygospodarowania odpowiedniego miejsca. Powinno być ono zamykane i bezpieczne. Takie wymagania spełniają domki narzędziowe plastikowe, które poza tym są bardzo tanie i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Tanie domki narzędziowe plastikowe są przeznaczone do ogrodów przydomowych i na działki rekreacyjne. Nieduża działka nie będzie pozwalała na zbudowanie pomieszczenia gospodarczego na narzędzia. Alternatywą dla niego będzie domek plastikowy, który można zamówić gotowy u jednego z polskich lub zagranicznych producentów, którzy kierują ofertę swoich produktów na nasz rodzimy rynek.

W domku narzędziowym plastikowym można przechowywać typowe narzędzia ogrodnicze, zabezpieczając je przed zniszczeniem lub uszkodzeniem przez szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, biologicznych czy też domowych pupili, m.in. psów.

Domki narzędziowe plastikowe mogą do złudzenia przypominać domki drewniane, jeśli wykonane są ze struktury imitującej deski z drewna. Można zamówić domek gotowy, do samodzielnego montażu lub domek z montażem. Co mogą nam zaoferować producenci?

1. Plastikowy domek narzędziowy Skylight

1
Plastikowy domek narzędziowy Skylight , http://ogrodosfera.pl/plastikowy-domek-narzedziowy-skylight-4×6

Plastikowy domek narzędziowy Skylight pochodzi od producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Solidny i wytrzymały plastikowy domek narzędziowy Skylight wyprodukowany został przez markę Palram. Zapewnia komfort użytkowania i oryginalne wzornictwo. Stworzono go w taki sposób, aby spełniał wszystkie aspekty codziennego użytkowania i był funkcjonalny. Wykonano go z poliwęglanu, który odporny jest na uderzenia gradu i ekstremalne temperatury. Panele poliwęglanowe PALRAM, które wykorzystano do produkcji tego domku narzędziowego to jeden z najmocniejszych materiałów, jakie są obecnie dostępne na rynku.

Cena: 1542 zł

2. Domek narzędziowy plastikowy Keter Factor 8×8

2
Domek narzędziowy plastikowy Keter Factor 8×8, http://ogrodosfera.pl/keter-factor-8×8

Domek narzędziowy plastikowy Keter Factor 8×8 pochodzi ze strony producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Domek narzędziowy plastikowy Keter Factor 8×8 to estetyczny i funkcjonalny element wyposażenia ogrodowego, zarówno na przydomowej, jak i rekreacyjnej działce. Stylowe wzornictwo sprawia, że domek świetnie wpisuje się w estetykę każdego ogrodu, bez względu na to, jak został on zaaranżowany. Plastikowy domek narzędziowy Keter Factor 8×8 przeznaczony jest do wieloletniej eksploatacji, bez konieczności ponownego zabezpieczenia jego konstrukcji środkiem konserwacyjnym. Elewacja zewnętrzna została wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na negatywny wpływ czynników pogodowych. Domek nie odbarwi się i będzie się łatwo czyścił. Wyposażony został w szerokie, podwójne drzwi, dlatego można go wykorzystać na klasyczną szopę narzędziową albo garaż dla sprzętu mechanicznego, np. kosiarki. Domek przeznaczony jest do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Cena: 3699 zł

3. Domek narzędziowy Manor 4×6

3
Domek narzędziowy Manor 4×6, https://www.praktiker.pl/produkt,60461,1336/domek_manor_4x6.html

Domek narzędziowy Manor 4×6 pochodzi ze strony Praktiker.pl.

Wygodny, pojemny i funkcjonalny domek narzędziowy wyprodukowany został przez renomowaną firmę KETER. Nadaje się do przechowywania narzędzi ogrodowych, zabawek, sprzętów, grilla i mebli ogrodowych. Wykonany został w całości z tworzywa sztucznego, dlatego jest całkowicie odporny na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Nie wymaga impregnacji i łatwo się go czyści. Liczy sobie 192 cm szerokości i 198 cm wysokości.

Cena: 1399 zł

4. Domek ogrodowy na narzędzia FUSION 757 brązowy

4
Domek ogrodowy na narzędzia FUSION 757 brązowy, https://www.przydomu.pl/przechowywanie/domek-ogrodowy-na-narzedzia-fusion-757-brazowy.html

Domek ogrodowy na narzędzia FUSION 757 brązowy pochodzi ze strony Przydomu.pl.

Plastikowy domek narzędziowy FUSION 757 wyprodukowany został przez firmę Keter. Stwarza świetne warunki do przechowywanie sprzętów ogrodowych czy narzędzi. Ma dużą pojemność i został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie wymaga okresowej impregnacji i nie rdzewieje, jak jego metalowe odpowiedniki. Domek narzędziowy plastikowy jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne – palące słońce, wiatr, śnieg czy opady deszczu. Wytrzyma obciążenie śniegiem o wadze 75 kg na m2. Wyposażono go w metalowe profile zwiększające solidność i wytrzymałość konstrukcji domku oraz w podwójne, otwierane drzwi ze stalowym zamkiem.

Cena: 4598,99 zł

5. Domek narzędziowy NATERIAL

5

Domek narzędziowy NATERIAL, http://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/domki-altany-i-wiaty/domki-ogrodowe-i-narzedziowe/domek-narzedziowy-naterial,p249680,l1914.html?&gclid=CjwKEAiAmqayBRDLgsfGiMmkxT0SJADHFUhPDIOOCa0DANUcEdyU_Dt52Dqh9UEeaEISSpf5Gc9dNRoCHRvw_wcB&gclsrc=aw.ds

Domek narzędziowy NATERIAL pochodzi ze strony LeroyMerlin.pl.

Domek narzędziowy NATERIAL został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dlatego nie wymaga okresowej, regularnej impregnacji. Dla zachowania doskonałego wyglądu domku plastikowego na narzędzia NATERIAL wystarczy myć go delikatnie detergentem. Tworzywo wykorzystane na budowę domku posiada stonowaną kolorystykę, a jego tekstura przypomina drewniane deseczki. Jest estetyczny, posiada szerokie drzwi i dodatkowe otwory wentylacyjne. Liczy sobie 256,5 cm szerokości, 182 cm głębokości oraz 243 cm wysokości.

Cena: 2998 zł

6. Domek narzędziowy HORIZON 710 KETER

6
Domek narzędziowy HORIZON 710 KETER , http://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/domki-altany-i-wiaty/domki-z-tworzywa/domek-narzedziowy-horizon-710-keter-wieszak-do-narzedzi-r7550-rim-kowalczyk,pz471,l1915.html

Domek narzędziowy HORIZON 710 KETER pochodzi ze strony LeroyMerlin.pl.

Domek narzędziowy HORIZON 710 KETER ma szerokość 195,5 cm i głębokość 290,5 cm. Liczy sobie 240 cm wysokości. Wyposażony został w cztery okna i dwuskrzydłowe drzwi -każde o wymiarach 70 na 190 cm. Wykonany został z tworzywa sztucznego, dlatego jest odporny na korozję czy degradację biologiczną. Zaleca się mycie domku bieżącą wodą z węża lub z dodatkiem delikatnego środka myjącego. Można w nim przechowywać kosiarki, basen, zabawki ogrodowe, rowery czy urządzenia i sprzęty ogrodowe.

Cena: 3511,76 zł

7. Domek narzędziowy plastikowy Factor L

7
Domek narzędziowy plastikowy Factor L , http://molte.eu/pl/p/Domek-narzedziowy-Factor-L/211

Domek narzędziowy plastikowy Factor L pochodzi ze strony Molte.eu.

Domek narzędziowy plastikowy Factor L wykonany jest z tworzywa sztucznego i idealnie będzie spełniał funkcję schowka na akcesoria ogrodnicze i domowe. Można w nim przechowywać rowery, kosiarki czy zabawki naszych dzieci. Wyposażony jest w kratki wentylacyjne. Jego elewacja świetnie będzie komponowała się z otoczeniem, dzięki naturalnej kolorystyce. Plastik ma fakturę imitującą drewno. Konstrukcja domku narzędziowego plastikowego Factor L została wzmocniona przez metalowe elementy, zapewniające bezpieczeństwo użytkownika i stabilność domku.

Cena: 3799 zł

8. Domek narzędziowy plastikowy Manor Pent

8
Domek narzędziowy plastikowy Manor Pent, http://molte.eu/pl/p/Domek-narzedziowy-Manor-Pent/207

Domek narzędziowy plastikowy Manor Pent pochodzi ze strony Molte.eu.

Domek narzędziowy plastikowy Manor Pent jest idealnym miejscem do przechowywania narzędzi ogrodniczych, rowerów, grilla, kosiarki czy basenu i zabawek ogrodowych. Dzięki kolorystyce i fakturze tworzywa sztucznego imitującego drewno, elewacja domku świetnie będzie komponowała się z otoczeniem ogrodu. Domek wyposażony jest w klatki wentylacyjne, chroniące wnętrze przed rozwojem pleśni i grzybów. Konstrukcja domku została dodatkowo wzmocniona metalowymi zawiasami, a drzwi można zamknąć na kłódkę.

Cena: 1599 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *